os. Dolnośląskie 204b, 97-400 Bełchatów
biuro@fundacjanitka.pl

Szaleni Naukowcy

Warsztaty naukowe dla dzieci

Prowadzimy warsztaty naukowe dla dzieci od 6 lat, których celem jest poszerzanie wiedzy oraz zainteresowań z przedmiotów nauk przyrodniczych, w tym chemii, fizyki, biologii i geografii. Zajęcia mają charakter warsztatów, podczas których uczestnicy samodzielnie wykonują większość eksperymentów.

Program warsztatów naukowych dla dzieci został skonstruowany tak, aby w logicznym ciągu zależności wyjaśnić dzieciom otaczający nas świat. Nie oddzielamy grubą kreską fizyki od biologii, czy też chemii od archeologii. Wszystkie te dziedziny nazywamy naukami przyrodniczymi, ponieważ są one ze sobą ściśle powiązane i wyjaśniają otaczający nas świat, w tym także jego przeszłość i przyszłość.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu.

Koszt 79 zł/miesiąc.

Kontakt: tel. 694 042 909 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17

Poniżej zdjęcia z warsztatów naukowych dla dzieci w Bełchatowie:

Przedstawiamy aktualny harmonogram 2020/2021 naszych warsztatów naukowych dla dzieci:

dzień GodzinaMiejsce zajęć:

Pracownia Nitka

Inne nasze zajęcia dla dzieci.

Wyślij swoje dziecko na kreatywne i ciekawe warsztaty oraz zajęcia w Bełchatowie.

Bardzo dziękujemy za wsparcie w zakresie pozycjonowania strony internetowej fundacjanitka.pl dla Evolve z Poznania.