pl. Wolności 10, 97-400 Bełchatów
pracownianitka1@gmail.com

O Fundacji

Fundacja Rozwoju Nitka to przestrzeń, w której pokazujemy, że szczęście można odnaleźć w realizacji własnych pasji i poszukiwaniu odpowiedzi na najważniejsze pytania. Dlatego w ramach Fundacji łączymy działania z zakresu twórczości oraz coachingu. Realizujemy zajęcia plastyczne dla dzieci, warsztaty twórcze oraz spotkania coachingowe dla dorosłych. Chcemy, by każdy, niezależnie od wieku,  mógł doświadczyć pozytywnych emocji, płynących z realizacji siebie.

Jeśli więc szczęście daje Ci taniec – tańcz, jeśli pisanie – pisz, jeśli szczęście daje Ci poznawanie siebie – rób to.

Wybierz coś dla siebie. Oferujemy różnorodne i ciekawe warsztaty oraz zajęcia dla dzieci i dorosłych. Organizujemy również imprezy urodzinowe wraz z możliwością wykorzystania fotobudki