os. Dolnośląskie 204b, 97-400 Bełchatów
biuro@fundacjanitka.pl

Ludzie

Alicja Skrzypiec

Alicja Skrzypiec – jestem założycielką i Prezesem Zarządu Fundacji. Z wykształcenia jestem pedagogiem i trenerem. Ukończyłam studia pedagogiczne na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Pracowałam w szkołach, prywatnych firmach i ngo. Ostatnio cały swój wolny czas poświęcam na dokształcanie się i poznawanie  świata organizacji pozarządowych.
Moim oczkiem w głowie jest rodzina: mąż oraz synowie Franek, Paweł i Tymoteusz.
Jestem pasjonatką rękodzieła artystycznego. Moim marzeniem jest wyprawa Camperem po Europie oraz podróż dookoła Świata.

Paulina Bartnicka – na co dzień w Fundacji Rozwoju Nitka pracuję jako Manager. Ukończyłam studia z zarządzania zasobami ludzkimi oraz pedagogiki. Każde spotkanie z drugim człowiekiem to dla mnie zastrzyk nowej energii. Najgorsza rzecz, która mogłaby mnie spotkać to rozbicie się na bezludnej wyspie 🙂. Odkąd zostałam mamą zapragnęłam również bliskiego kontaktu z dziećmi, dlatego znalazłam swoje miejsce także jako instruktor do prowadzenia warsztatów dla dzieci i młodzieży. Tam mogę realizować swój cel, którym jest pomoc dzieciom w odkrywaniu świata przez doświadczenie.
Nie przechodzę w Pracowni niezauważona, ponieważ wszystkie żarty jakie napotkają uczestnicy warsztatów wychodzą ode mnie. 🙂 Jeżeli ktoś płacze to tylko przeze mnie, z powodu bólu brzucha wywołanego śmiechem. 😉 Niestety nie znalazłam jeszcze na to lekarstwa może mi pomożecie?

Anna Milczarek – z wykształcenia jestem biologiem oraz kontynuuję naukę na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego. W Pracowni Nitka jestem współprowadzącą warsztaty dla dzieci z eksperymentów naukowych, plastyki oraz ceramiki. Zajmuję się również grafiką, tworzeniem kart pracy, mediami społecznościowymi, a także nagrywaniem i montażem nitkowych tutoriali, które możecie oglądać na Instagramie, Facebooku czy TikToku.

Agata Krzyżanowska – ukończyłam Pedagogikę Specjalną na kierunku Surdopedagogika w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Łodzi. Jestem tłumaczem Polskiego Języka Migowego -T1, moja pasja do tego języka wynikła z tego że sama jestem osoba z wadą słuchu.  Uwielbiam dzieci, dlatego moja praca to moja pasja.