pl. Wolności 10, 97-400 Bełchatów
+48 694 042 909
pracownianitka1@gmail.com

Fotobudka Bełchatów

Fotobudka - wynajem Bełchatów i okolice

Nowość w Pracowni Nitka! Fotobudka!

Możesz u nas wynająć fotobudkę wraz z obsługą na wesele, przyjęcie, urodziny,  imprezę firmową, piknik rodzinny lub inną uroczystość, z której chcesz mieć zdjęcia pamiątkowe.

Zapraszamy do rezerwacji terminów. Rezerwacje i szczegóły pod nr 

tel. 694 042 909.

Oferujemy:

  • wynajem od 1 godziny.
  • różne tła do wyboru,
  • ciekawe rekwizyty,
  • spersonalizowaną ramkę,
  • możliwość wysłania zdjęć na maila,
  • bezpłatny dojazd do 30 km od Bełchatowa.

Fotobudka daje możliwość utrwalenia wspomnień z automatycznym wydrukiem zdjęć. Świetnie sprawdzi się na urodziny dla dzieci, młodzieży, a nawet osób starszych. Często wykorzystywana jest na weselach.

 

Co nas wyróżnia?

Nasza oferta różni się od innych tym, że pomagamy przygotować oryginalną aranżację tła i rekwizytów, tak by zdjęcia były jedyne w swoim rodzaju. Nasze artystyczne pasje dają nam pole do kreatywnego działania, tak by każdy nasz klient był wyjątkowy i niezapomniany. 

Dodatkowo tylko u nas możesz zamówić spersonalizowaną księgę pamiątkową, w którą goście mogą wklejać zdjęcia podczas imprezy. W ten sposób na koniec dostaniecie Państwo gotowy album ze zdjęciami i wpisami gości.

Fotobudka Bełchatów – wynajem na godziny

Uwaga: Standardowo w ciągu 1 godziny można wykonać ok 30 zdjęć w fotobudce. Jest to ważna informacja, zwłaszcza jeżeli planujemy imprezę dla większej liczby osób i nie wiemy na jak długo wynająć sprzęt.

Wynajmij fotobudkę w bełchatowskiej Pracowni Nitka, a otrzymasz drobny upominek. Fotobudka w oryginalny i wyjątkowy sposób upamiętni zdjęciami Twoich uczestników oraz samą imprezę!

Zabawa w robienie zdjęć przy pomocy fotobudki daje dużo radości zarówno dzieciom i dorosłym oraz jest świetną pamiątką. Różne przebrania, akcesoria sprawią, że zdjęcia będą ciekawe i zabawne. Bez względu na to jaką imprezę planujesz fotobudka będzie świetną atrakcją. Nie wierzysz? Przekonaj się!

W sprawie szczegółów i rezerwacji terminu prosimy o kontakt

694 042 909

Daj więcej radości i zabawy uczestnikom swojego przyjęcia!

Fotobudka - akcesoria

Fotobudka - akcesoria