pl. Wolności 10, 97-400 Bełchatów
+48 694 042 909
pracownianitka1@gmail.com

Mistrzowie Programowania

Zajęcia z programowania dla dzieci
"Mistrzowie Programowania"

Chciałbyś pomóc dziecku rozwijać talenty?
Na warsztatach prowadzonych przez Pracownię Nitka Twoje dziecko nie tylko rozwinie swoje dotychczasowe umiejętności ale odkryje również nowe zainteresowania!

Mistrzowie Programowania to warsztaty dla dzieci w wieku 6-12 lat prowadzone zarówno w Pracowni Nitka jak i w szkołach!
Na zajęciach poprzez zabawę ćwiczymy pamięć oraz umiejętność strategicznego myślenia. Co tydzień na dzieci czekają nowe tematy z wykorzystaniem: klocków lego, plansz do kodowania i robotów.

Cena 130 zł / karnet miesięcznie
 
Zapisy poprzez formularz internetowy.
👇
https://forms.gle/1ifBGccwVhzQaSnj8
programowanie-dla-dzieci-Bełchatów

Zajęcia z programowania dla dzieci w Bełchatowie

Mistrzowie Programowania to zajęcia z elementami programowania i robotyki. Na zajęciach poprzez zabawę ćwiczymy pamięć oraz umiejętność logicznego i strategicznego myślenia. Co tydzień na dzieci czekają nowe tematy i zadania. W trakcie jednych zajęć realizujemy jeden temat.
Na warsztatach wykorzystujemy różnego rodzaju Smart Games, klocki LEGO®, plansze do kodowania czy kolorowe kubki. Uczymy się także rozwiązywać łamigówki takie jak np. obrazkowe sudoku. Dodatkowo w celu usystematyzowania wiedzy pracujemy na kartach pracy.
Na naszych warsztatach dzieci w ciągu roku pracują również z robotami takimi jak Ozoboty, Photony, Woki czy DOC.
Wszystkie zadania są dostosowane do umiejętności i wieku dzieci. Prowadzone przez nas zajęcia posiadają fabułę i niejednokrotnie przygotowane są pod panującą porę roku, zbliżające się święta i inne okazje.